Обприскувачі 

Різні садові обприскувачіСадові обприскувачі призначені для обробки садів і городів від всіляких шкідників. З їх допомогою можна розпорошувати рідкі добрива, що в комплексі з повноцінним кореневим підживленням забезпечить високий урожай.

На ринку садового інвентарю представлені різні моделі обприскувачів, що відрізняються конструкцією і експлуатаційними характеристиками. Для дачної ділянки цілком підійде ручний обприскувач садовий. Для фермерських господарств буде необхідно більш серйозні пристрої, що відрізняються високою продуктивністю. Обробку невеликої квіткової клумби можна здійснити за допомогою обприскувача малого обсягу насосного або пульвізаторного типу.

Ранцевий обприскувач садовий помповий оснащується насосом, за допомогою якого створюється робочий тиск в балоні. У пристроях типу важеля підкачування бака можна здійснювати, не знімаючи обприскувач з плечей.


Замовляйте обприскувачі для саду онлайн


Купити обприскувач для саду в будь-який зручний для вас момент пропонує інтернет-магазин Город Сад. Ми пропонуємо тільки високоякісний садовий інвентар за доступними цінами. У нас ви зможете придбати обприскувач для саду як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.