Насіння газонної трави 

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів

Створення гарного та привабливого газону – не така проста задача. Якщо Ви почали задумуватися про озеленення території Вашої оселі, тоді Вам просто необхідно купити якісне насіння газонної трави. Гарне зелене покриття території робить ландшафт гармонійним і довершеним. Насіння газонної трави призначене для створення газону навколо дач, будинків, кафе, місць для відпочинку. Неможливо уявити собі ні спортивний майданчик, сад або парк без газонної трави. Красивий зелений газон зможе стати чудовим місцем для відпочинку і прикрасою території. Сьогодні купити газонну траву хоче кожен власник для озеленення прибудинкової території. Без неї просто неможливо уявити місце для відпочинку. Велика кількість торгових точок та магазинів пропонує купити насіння газонної трави різних виробників, але довіряти можна не всім. Серед виробників газонної трави себе зарекомендували фірми Barenbrug, DLF, Planta, Feldsaaten Freudenberger. В нашому інтернет магазині насіння Город Сад Ви завжди можете купити насіння газонної трави різних видів і головне, за доступними цінами.

Які існують види газонної трави та як її доглядати


Газонна трава - це не просто зелена галявина. Різні види насіння газонної трави відрізняються зовнішнім виглядом та призначенням. Основні сорти мають багато спільного, але кожен з них має і власні унікальні особливості, так що суміш варто обирати з урахуванням ділянки, регіону, кліматичних умов. В якості основи часто використовуються багаторічні злаки, які створюють якісну дернину. Паростки повинні бути максимально щільними та не боятися покосів. Серед таких культур – костриця червона, мітлиця тонка і тонконіг лучний. Газонна трава може бути карликовою і повільнозростаючою, темно-зеленою або світло-зеленою. Існують види трав, що можуть рости на різних ділянках, одні тіньовитривалі, а інші посухостійкі трави. Можна знайти не тільки насіння зеленої трави, а й суміші трав з квітами, які мають декоративний вигляд. Спортивну газонну траву купують для стадіонів та майданчиків для інтенсивного використання. У нашому інтернет магазині Ви завжди зможете купити траву для газону будь-якого використання, а також в асортименті можна купити універсальний та спортивний рулонний газон за доступною ціною.

Існує кілька способів створення газону:

Рулонний газон. При створенні основи рулону використовуються корисні добрива та домішки, які пришвидшують ріст насіння газонної трави. Всі компоненти рівномірно розподіляються професіоналами. Висока якість поєднується з практичністю і привабливістю готового покриття для озеленення територій.

Сіяний газон. Для створення такого газону необхідно купити насіння газонної трави, розподілом та пророщенням якого власник буде займатися власноруч.

Перед створенням красивого газону, важливо купити газонну траву, насіння якої буде відрізнятися високою якістю, а саме високим показником схожості. Купуйте насіння тільки перевірених часом виробників! Високоякісне насіння газонної трави можна замовити в будь-який регіон України поштою. Декоративний газон може виконувати окрему естетичну функцію, або створювати повноцінний декоративний комплекс з туями, хвойними деревами та іншими рослинами, елементами ландшафтного дизайну.

Газонна трава з цінами в Україні: спортивна, тіньова, засухостійка, універсальна газонна трава ціна - 90 грн за 1кг. Ми завжди відповідаємо за якість насіння, тому працюємо з перевіреними постачальниками. Наше насіння завжди швидко сходить, має високу силу росту.

Коли краще сіяти газонну траву?


Сортове насіння газонної трави може висаджуватися у різні пори року. Кожен сезон має свої переваги та особливості. Основний плюс посіву газонної трави весною – можливість отримати повноцінній та зміцнілий газон вже до зими. Доведеться витратити час на ретельну підготовку ґрунту, внесення добрив, але впродовж наступних сезонів повністю коректуються всі недоліки та проблеми. Готовий сіяний газон буде привабливим, здоровим та довговічним.

Влітку прогрітий ґрунт добре вбирає поживні речовини, насичуючи газонну траву. Також у цей час значно нижча активність комах, паразитів і бур’яну. Основна проблема – газонна трава може не встигнути достатньо укорінитися.

Головний секрет успішного осіннього посіву газонної трави – встигнути повністю обробити насадження до холодів. Тоді вже на весні можна отримати гарний, акуратний, рівномірний газон прямо з-під снігу.

Оформляйте замовлення в інтернет магазині "ГородСад" і ми відправимо Ваше замовлення в будь-який регіон України.