Насіння кормових культур та сидератів 

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів

Сидерати - купити в інтернет-магазині?

Чи знає кожний городник про сидерати? Скоріш за все, що так! Проте, без визначення ніяк не обійтись. Сидерати або зелені добрива - це певний вид рослин, якими засіюють поле з метою поліпшення структури грунту. Зелену масу рослин, багату азотом, білками, крохмалем, мікроелементами, змішують із грунтом для того, щоб він увібрав усе корисне, та відновив сили. Які саме рослини можуть бути сидератами? Жито, овес, озимий ріпак, гірчиця - це культури, яким вже не одне десятиліття засіюють поля, щоб отримати не лише корм для тварин, але й відновити властивості грунту. Так, як посів зелених добрив проводиться в осінні місяці, не дивно, що ці культури є основними, адже відрізняються вони стійкістю до холодів і короткого світлового дня. Через два-три тижні, сидерати переорюють, таким чином грунт отримує більше поживних елементів. Якщо підсумовувати, то сидерати потрібні вашому городу. Де купити ці зелені добрива? Одним із варіантів є інтернет-магазин “Город Сад”! Просте та зрозуміле меню, опис товару, фотографії - допоможуть легко зробити вибір. Сидерати не потребують особливих умов зберігання чи транспортування, тому можна не переживати - товар прийде належної якості. Доставка здійснюється від 1 до 7 днів, в залежності від обраного вами перевізника.

Ви можете здійснити передоплату або ж провести розрахунок при отриманні сидератів. Зручність покупок в інтернет-магазині “Город Сад” очевидна.

Сіємо сидерати - ще декілька слів!

Окрім, вищевказаних культур, що можуть бути сидератами, є ще багато інших, які чудово підходять для висаджування на домашніх городах - боби, горох, люпин. Варіантів безліч! Головне не забувати, що сіяти зелені добрива потрібно, інакше ваш грунт просто втратить свої властивості і перестане давати урожай. Допоможіть грунту відновити сили до нового сезону!

Якщо ви вагаєтесь який сидерат обрати, зверніться за консультацією до спеціалістів інтернет-магазину “Город Сад”. Буквально пару хвилин професійної консультації і ви одразу зможет зробити правильний вибір.

Насіння кормових культур

Кожен хто має в господарстві тварини, не обходиться без вирощування кормових культур. Адже, щоб вигодувати різні домашні тварини, потрібно вирощувати різні куцлютури кормових трав, бо не вся худоба їсть одне і теж. Але, існують і універсальні трави, які чудово підходять для вигодовування різних тварин. Переваги даних трав полягає в тому, що вони багаті на наявність життєво-необхідних елементів і хорошу засвоюваність тваринами, стійкість до витоптування та високу врожайність
В нас ви знайдете насіння буряка кормового, сидерати, насіння райграса, насіння кукурудзи кормової та інші.
Для того, щоб купити насіння кормових культур в інтернет-магазині «Город Сад» вам необхідно просто оформити замовлення, поклавши необхідний товар у Кошик, або зв´язатися з нашими консультантами. Купити насіння кормових культур в Україні – доступно для кожного.