Засоби захисту рослин 





Для чого потрібен захист рослин від шкідників та хвороб?

Для боротьби із бур’янами, хворобами, шкідниками та іншими чинниками, що можуть зашкодити росту, розвитку та врожайності культур, використовуються спеціальні засоби для захисту рослин, купити які можна по доступній ціні навіть при обмеженому бюджеті.

Існують різні препарати, технології та методи, розраховані на різні умови використання. Найкращого результату можна досягти при їх комбінації. Окрему категорію становлять хімічні засоби захисту рослин, що можуть бути комплексними чи спеціалізованими, в залежності від призначення.

Будь-які хімічні препарати можуть бути контактними чи системними. Перші використовується для безпосередньої обробки рослин і діють при контакті із комахами, бактеріями та збудниками. Другі роблять всю рослину отруйною для певних патогенних мікроорганізмів, грибка чи шкідників. Системні засоби вважаються більш ефективними, але можуть становити більшу загрозу для тварин і людей при неправильному виборі і використанні.

Які існують хімічні засоби захисту рослин?

Засоби для захисту рослин від шкідників та хвороб класифікуються на декілька основних категорій:

  • Інсектициди. Використовуються для боротьби із комахами, включаючи кліщів, гусеней, різноманітних жуків. Вони потрапляють до організму шкідників через травну чи дихальну систему, викликаючи отруєння.

  • Фунгіциди. Необхідні для боротьби з грибком, бактеріями та хворобами на поверхні листя та всередині рослин. До них відносяться спеціальні протруйники, засоби для обробки рослин у період вегетації, препарати для захисту однорічних сортів чи багаторічних культур у стані спокою.

  • Гербіциди. Незамінні при боротьбі із бур’янами, для очистки ділянки від небажаного рослинного покриву, для обробки ґрунту після збору врожаю чи до посіву, тощо.

  • Родентициди. Використовуються для знищення гризунів, що шкодять рослинам на стадії вирощування чи зберігання. Також незамінні для обробки ділянок, приміщень та складів під час сезонних міграцій шкідників.

  • Протруйники насіння. Можуть поєднувати у собі властивості інших категорій та використовуються у якості попередньої обробки насіння при його підготовці до висадки.

Як вибрати та купити засоби захисту рослин оптом?

Більшість хімічних засобів для захисту рослин класифікується на препарати вибіркової та суцільної дії. Перші використовуються на окремих ділянках чи для вирішення вузькоспеціалізованих задач, а другі – для більш комплексних робіт для забезпечення максимально ефективного та функціонального захисту.

При виборі препаратів важливо заздалегідь ознайомитися із інструкцією. Будь-які хімічні речовини потребують обережності та дотримання техніки безпеки. Не варто нехтувати технологією використання, адже неправильне застосування хімікатів може не лише зменшити ефективність результату, а й бути небезпечним для рослинних культур, якості врожаю, здоров’я.

У нашому інтернет-магазині «Город Сад» можна купити засоби захисту рослин оптом, ураховуючи специфіку задачі, умови використання, сорти культур, тип загрози, тощо. Ми пропонуємо виключно якісну, максимально безпечну та перевірену продукцію на вигідних умовах.