Гербіциди суцільної дії 

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Що таке гербіциди суцільної дії?

Кожен господар добре знайомий із проблемою розповсюдження бур’янів. Більшість із них – однорічні рослини, що проростають із насіння та живуть лише протягом сезону. Інші – багаторічні шкідники, що самостійно відновлюють себе за сприятливих умов. Всі вони призводять до очевидних збитків, конкуруючи із культурними насадженням за корисні та поживні речовини, вологу і світло.

Для боротьби із проблемою бур’яну існує велика кількість методів, що відрізняються важкістю та ефективністю. Один із найпростіших та найбільш результативних способів – використання гербіцидів суцільної дії, призначення яких – знищення шкідливої рослинності на всій обробленій ділянці.

Гербіциди суцільної дії, ціна яких залежить від обраної марки та різновиду, поділяють на дві основні категорії. Контактні препарати швидкої дії впливають тільки на оброблену поверхню і зазвичай не бояться дощів. Системні препарати самостійно поширюються по рослині, а їх компоненти досягають точки росту бур’яну, сприяючи його знищенню. Така технологія більш ефективна при боротьбі із багаторічними шкідниками з потужною та глибокою кореневою системою.

Гербіцид суцільної дії: ціна та особливості

Основна особливість гербіцидів суцільної дії – їх вплив на всю рослинність, що знаходиться на ділянці. Саме тому найчастіше у господарстві вони використовуються наступним чином:

  • Після збору врожаю для пригнічення розвитку багаторічних шкідників;

  • При обробці полів перед посівом для знищення ранніх бур’янів;

  • Для ранньої обробки після посіву, до перших паростків;

  • При посадці багаторічних дерев для обробки поверхні між стовбурами, що додатково дозволяє зберігати вологу та зменшити кількість культивацій;

  • У якості десиканта для прискорення дозрівання культур;

  • Для очищення ділянки при створенні газонів;

  • У господарських та будівельних цілях для знищення небажаної рослинності: при підготовці майданчику, вздовж магістралей, на злітних смугах, поблизу залізничних колій, тощо.

При використанні будь-яких отруйних речовин важливо ретельно дотримуватися технології, щоб у результаті не пошкодити корисні культури, не зіпсувати якість ґрунту та уникнути інших проблем.

Як вибрати та використовувати гербіциди суцільної дії?

Основні критерії вибору гербіцидів суцільної дії – ціна, призначення та властивості. Вони обираються з урахуванням специфіки рослинного покриву, ґрунту, сезону та інших індивідуальних нюансів. Термін дії речовин залежить від властивостей препарату, біологічних особливостей бур’янів та культури, від зовнішніх умов застосування.

При використанні таких препаратів достатньо обробити ділянку чи поверхню шкідливих рослин, щоб вже через кілька тижнів вони поступово засохли разом із корінням. Різні гербіциди відрізняються складом та концентрацією речовин.

Купувати гербіциди суцільної дії краще лише у перевірених постачальників. У нашому інтернет-магазині «Город Сад» представлений оптимальний вибір різних речовин, серед яких обов’язково знайдеться підходящий препарат. Вся продукція якісна та максимально безпечна, тож її використання дозволяє не хвилюватися за ділянку.