Інсектициди (засоби від шкідників) 

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Інсектицид - розумний вибір і стабільний урожай!

Збору врожаю на сучасній садовій ділянці передує серйозне протистояння шкідникам, які знищують плоди. Важливо не тільки позбутися самих шкідників, але також знищити їх яйця і личинки. В даному випадку на допомогу приходять інсектициди - різновиди спеціальних хімічних препаратів, які згубно впливають на комах і їх потомство.

Особливості інсектицидів

У своїй основі інсектицид має набір хімічних та біологічних компонентів, що викликають загибель популяції комах. Продукти мають широкий спектр дії для ефективного вирішення проблеми. Обробка спеціальним засобом здійснюється згідно інструкції. Лише в разі суворого дотримання інструкції, садівник може розраховувати на відмінний результат, без шкоди власному здоров'ю.

Перш ніж купити інсектициди, необхідно розуміти, за яких умов буде проведена обробка:

  • в умовах приміщення, відкритого або закритого грунту;
  • оброблюваних культур;
  • в який час буде здійснюватися обприскування рослин.

Ми пропонуємо засоби, що дозволяють позбутися черв'яків, жуків, членистоногих та їх потомства за оперативний період часу. Пропоновані препарати дозволяють не тільки боротися зі шкідниками, а й проводити профілактику хвороб різноманітних рослинних культур.

Різновиди препаратів

Сучасному покупцеві доступні засоби від шкідників декількох підвидів. Ще кілька років тому підвищеною популярністю користувалися препарати, де основу складали фосфорорганічні сполуки. Сьогодні вони значно поступаються більш досконалим продуктам, які не мають негативного впливу на людське здоров'я.

Засіб для знищення шкідників може мати різний принцип дії. Ми пропонуємо широкий асортимент системних продуктів, які впливають на квіти, коріння, стебла і листя рослин. Як тільки шкідники вступають в безпосередній контакт з частинами рослинності, настає їх загибель. Поїдаючи різні частинки культури, шкідник отримує дозу отрути. Дія системних препаратів не має залежності від погодних умов. Препарат з даної групи дозволяє успішно боротися з круглими хробаками, черв'яками-паразитами і кліщами.

Не меншою ефективністю характеризується боротьба з шкідниками за допомогою кишкових продуктів. Хімікати починають діяти, як тільки проникають в шлунок паразита. Інсектициди цієї групи мають компоненти, які подразнюють кишковий тракт і провокують сильне отруєння. Результатом такого впливу стає загибель комахи.

Комахи не можуть вступити в рівну боротьбу і з препаратами контактного типу. Дані засоби згубно впливають на шкідників в місцях їх масового скупчення. Як тільки на будь-яку частину тіла комахи потрапляють краплі засобу, починається активна дія останнього. Інсектициди починають діяти відразу після розподілу по поверхні. Найбільш ефективними з них, є препарати стійкі до змиву атмосферними опадами і водою для поливу культур.

Обробку слід проводити лише після ретельного вивчення анотації до препарату. Дотримання правил приготування та розподілу хімікатів визначає ефективність їх впливу на шкідливих комах.

Чому обирають саме нас?

  • Наша компанія є безсумнівним лідером з продажу інсектицидів в Україні.
  • Ми пропонуємо величезний вибір продуктів для надійного захисту культур і рослин від шкідливого впливу паразитів.
  • Представлені продукти відповідають сучасним вимогам безпеки, мають інноваційний склад і максимально безпечні для тварин і людини.
  • Співпраця з перевіреними постачальниками хімікатів та персональний підхід до вирішення проблем кожного клієнта давно стали нашою візитною карткою.
  • Якщо у вас виникають сумніви щодо вибору продукту, ви можете отримати професійну консультацію.
  • Ми встановлюємо демократичні ціни на пропоновані засоби і тестуємо якість кожного продукту, перш ніж він надійде в продаж. Довіряйте найкращим!