Біопрепарати 

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів

Що таке біопрепарати для захисту рослин?

Основна відмінність біопрепаратів для захисту рослин – наявність у складі живих мікроорганізмів, як поширюються та розмножуються у ґрунті, активно стимулюючи природні процеси. Сильнодіюча суміш прискорює різноманітні реакції при повній екологічній безпеці.

Біопрепарати використовуються для профілактики захворювань, захисту від шкідників, для стабілізації стану ґрунту. Всі хвороби, властиві рослинам, можна розділити на три основні категорії: бактеріальні, інфекційні та грибкові. Всі вони потребують індивідуального вирішення.

Недостатня кількість мінералів, води, повітря, сонця та інші чинники поступово знищують розсаду, впливають на врожайність та зовнішній вигляд рослин. Певної шкоди також можуть завдавати пестициди та інші хімічні сполуки. Саме для цього на основі природних мікроорганізмів та корисних бактерій створюються спеціальні препарати, задача яких – відновлення та поліпшення стану ділянки максимально безпечним методом.

Деякі корисні організми здатні виділяти природні токсини, антибіотичні компоненти, стимулятори розвитку. Інші – виділяють хімічні сполуки, що мають значний інсектицидний ефект. Біопрепарати характеризується низьким токсичним навантаженням, швидко поглинаються рослинами, швидко діють і вирізняються багатофункціональністю.

Біопрепарати для захисту рослин: особливості та переваги

Біопрепарати для захисту рослин характеризуються ефективністю у поєднанні із відсутністю у складі токсичних та шкідливих компонентів. Вони повністю безпечні для людини, оточуючого середовища, худоби, хатніх та диких тварин, птахів, корисних комах та інших живих організмів.

Біопрепарати для захисту рослин не лише захищають культури, а й вирішують цілий спектр проблем:

  • Порушення балансу поживних речовин у ґрунті;

  • Порушення водного балансу рослини;

  • Бактеріальні зараження;

  • Дисбаланс мікрофлори на ділянці.

Використання біопрепаратів для боротьби із хворобами відрізняється від тактики боротьби із шкідниками. Зазвичай такі суміші використовуються ще на етапі профілактики чи при появі перших симптомів проблеми.

Як вибрати та використовувати біопрепарати для захисту рослин?

Спектр біопрепаратів постійно розширюється із появою нових розробок. Найбільш ефективними їх використання є при їх комбінації з іншими методами захисту та агротехніками. Задача біологічних сумішей – вирощування екологічно чистої, безпечної продукції. Такі препарати обов’язково використовуються досвідченими садівниками, городниками, фермерами та господарями.

Технологія використання біопрепаратів відрізняється. Це може бути традиційне обприскування, використання порошків та паст. При приготуванні розчину із сухої суміші важливо дотримуватися технології, щоб досягти оптимальної робочої консистенції та концентрації.  

В нашому інтернет-магазині «Город Сад» можна купити біопрепарати для захисту рослин з урахуванням своїх потреб та особливостей конкретної задачі. Ми пропонуємо виключно якісну продукцію на вигідних умовах, а доступні ціни легко впишуться навіть у скромний бюджет. Використання біопрепаратів дозволяє зменшити витрати на догляд ділянки та досягти максимальної врожайності екологічними методами.