Добрива 

Оптові прайси на польські оригінальні добрива 2017

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС №1 НА ДОБРИВА 2017

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС №2 НА ДОБРИВА 2017

Для чого використовуються добрива?

Для покращення розвитку, стану та врожайності різноманітних рослин, включаючи сільськогосподарські культури чи кімнатні квіти, використовуються спеціальні поживні домішки, багаті на корисні елементи та складові.

Поживні речовини надходять до рослини через коріння, але в існуючих умовах, незалежно від того, природні вони чи штучно створені, буває недостатньо необхідних компонентів. Тоді належне підживлення забезпечують спеціальні добрива.

Сьогодні можна купити добрива для будь-яких ґрунтів, умов та культур. Вони відрізняються складом, технологією виготовлення та використання. Деякі суміші розраховані на загальне покращення стану рослинного покриву, коли інші – виконують більш специфічні задачі.

Добрива: ціна, різновиди та особливості

По своєму складу та призначенню добрива класифікуються на кілька категорій:

  • Органічні. Перегній, пташиний послід, тирса, зелені добрива, тощо. Переваги – доступність, екологічна безпека, покращення структури та якості ґрунту, повний комплекс необхідних елементів, включаючи калій, азот, фосфор та корисні мікроелементи. Недоліки – невисока концентрація корисних речовин, ризик наявності бур’яну у суміші.

  • Мінеральні. Можуть бути простими (сечовина, аміачна селітра, хлористий калій, однокомпонентні склади, тощо) та складними на основі двох чи більше активних компонентів. Серед переваг – оптимальна концентрація, простота використання, можливість обрати саме необхідні елементи. Недоліки – вплив на загальні властивості ґрунту, швидкий, але короткий ефект.

  • Бактеріальні. Суміш корисних бактерій, які покращують властивості та родючість ґрунту, сприяють засвоєнню азоту, стимулюють формування поживних сполук, розкладають органічні речовини, тощо.

  • Мікродобрива. Порівняно нова категорія. Містять у собі необхідні для розвитку рослин елементи, що допомагають у боротьбі із хворобами, грибком, іншими проблемами. Відрізняються тим, що вносяться у мінімальній кількості.

Також можна купити добрива, що відносяться одразу до кількох категорій. Наприклад, органо-мінеральні речовини поєднують у собі переваги обох груп. Зазвичай вони представлені у гранульованому вигляді: у торф’яних гранулах знаходяться поживні елементи. Додатково можуть містити стимулятори та регулятори росту.

Як вибрати та купити добрива?

Основний критерій вибору добрив – їх призначення. В залежності від типу ґрунту, особливостей ділянки, що оброблюється, сезону та сортів культур потреби рослин значно відрізняються. Також відрізняються потреби рослин, що вирощуються на відкритих ділянках, у теплицях, на гідропоніках чи біопоніках, у кімнатних умовах.

Окрему категорію становлять спеціальні добрива. Вони мають чітке призначення та схему використання, містять всі основні компоненти та допоміжні речовини, тож потребують ще більш ретельного дотримання графіку застосування.

Щоб не сумніватися у якості продукції та результату, краще одразу купити добрива у надійних постачальників. У нашому інтернет-магазині «Город Сад» ми пропонуємо лише перевірену продукцію, придбати яку можна по вигідним цінам.