Садово-городній інвентар 

Що таке садово-городній інвентар?

Кожен власник саду, городу та розсади самостійно визначається, які саме культури пророщувати та що йому необхідно для забезпечення оптимальних умов. Для полегшення роботи, пришвидшення її виконання та покращення якості використовуються різноманітні допоміжні інструменти. Сучасний садово-городній інвентар – це величезна кількість приладів, що відрізняються призначенням та сферою застосування.

Садово-городній інвентар може бути загальним та допоміжним. До першої категорії відносяться майже всі інструменти, що є у кожного городника та садовода. Це приладдя для земляних робіт, для обприскування та поливу, для догляду за існуючою розсадою та культурами.

Для обробки землі, вирівнювання ділянки, створення борозни, розпушення та інших маніпуляцій використовуються лопати, граблі, вили, культиватори, сапи, тощо. Для зрошення та обприскування – лійки, шланги, відра, спеціальні ручні та автоматичні пристрої. Для підрізання та догляду – різноманітні ножиці, сікатори, різаки та пили.

Допоміжний городній інвентар – це вози, пензлі, щітки, драбини, захисний одяг та рукавиці, інше приладдя, яке розраховане на полегшення праці городників, садоводів, фермерів та господарів.

Городній інвентар: різновиди та особливості

Якщо раніше садово-городній інвентар був достатньо простим і примітивним, то розвиток технологій, матеріалів та тенденцій дозволив поступово досягти найбільш якісного та ефективного результату. Сучасні інструменти мають ряд переваг:

  • Ергономічність. Вона спрощує використання інвентарю. Такі інструменти легкі, зручні, легко переносяться та зберігаються, не викликають надмірної втоми та не доставляють дискомфорту при використанні.

  • Надійність та довговічність. Нові матеріали не бояться вологи, корозії, сонця, морозів та температурних коливань, інших несприятливих умов. Функціональні елементи стійкі до навантажень і активної експлуатації, а всі з’єднання – надійні та міцні.

  • Безпека. Якісні інструменти – це безпечні рухливі та статичні з’єднання, робочі механізми, зручні рукоятки та матеріали, що не вислизають, не травмують, тощо. На найбільш складних інструментах зазвичай передбачені спеціальні захисні механізми чи накладки, як наприклад на деяких різновидах садових ножиць.

  • Відповідність якості і ціни. Зазвичай професійне обладнання коштує більше за любительське, але ціна садово-городнього інвентарю сповна виправдовується при його використанні.

Як вибрати та купити садово-городній інвентар?

При виборі садового та городнього інвентарю необхідно найбільшу увагу приділити його якості. Краще одразу придбати надійну, довговічну професійну продукцію, ніж постійно витрачатися на ремонт та заміну. Всі інструменти мають бути зручними, легкими, підходящими за розміром та призначенням, виготовленими із міцних та якісних матеріалів. Інакше для їх використання доведеться докладати додаткових зусиль, що погано впливає на продуктивність та ефективність.

Щоб купити садово-городній інвентар та різноманітні інструменти, краще одразу звернутися до перевірених постачальників. У нашому інтернет-магазині «Город Сад» представлена лише якісна та надійна продукція. А вигідні умови придбання зможуть оцінити навіть найбільш економні та вибагливі господарі.