Сікатори, ножиці, сучкорізи 

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Сікатори для обрізки дерев і кущів

Сезонна обрізка дерев, кущів, винограду - робота досить трудомістка, потребує значних витрат сил і часу. Використання садових сікаторів допоможе швидко і якісно впоратися з видаленням хворих і засохлих гілок, сформувати крону плодових дерев.

Сікатор для дерев - це потужні садові ножиці здатні різати гілки. Різні моделі відрізняються матеріалом виготовлення лез, ручок, видом фіксаторів і зворотних механізмів. Звичайний садовий сікатор має верхнє ріжуче лезо і нижню пластину-упор. Верхнє і нижнє лезо зміщені відносно один одного по лінії різу.

Ручний сікатор з накованням забезпечує більш щадний режим. Верхнє лезо при зрізанні гілки впирається в наковання, що знаходиться на лінії зрізу. А храповий сікатор для обрізки дозволяє зрізати товсті гілки. Механізм в такій моделі утримує леза в певному положенні до їх повного змикання, для чого необхідно зробити 2-4 натискання на ручки.

Садові сікатори за доступними цінами

Інтернет-магазин "ГородСад" пропонує купити якісні секатори для обрізки дерев і кущів зарубіжних виробників. Доступна ціна, висока надійність, зручність користування - всі ці фактори роблять сікатор по-справжньому комфортним інструментом для роботи в саду.

Садовий сучкоріз для обрізки дерев

Сучкоріз - незамінний садовий інструмент, який значно спрощує догляд за садом. З його допомогою можна зрізати досить товсті гілки, в тому числі, розташовані на значній висоті.

Існує кілька видів такого інструменту, що дозволяє купити сучкоріз, характеристики якого будуть максимально точно відповідати всім вашим запитам. Так, наприклад, одноважільний інструмент має тільки один ріжучий край. До такого типу належить штанговий сучкоріз садовий, який допоможе обрізати навіть найвищі дерева. Довгі ручки і потужні леза двохважельних садових ножиць дозволять впоратися з гілками товщиною до 5 см. Сучасні технології та матеріали дозволяють виготовляти сучкорізи, що володіють відносно невеликою масою і високим експлуатаційним ресурсом.

Сучкорізи з довгою або телескопічною ручкою

Інтернет-магазин Город Сад пропонує купити сучкорізи для виконання самих різних завдань. Ще один популярний інструмент - сучкоріз телескопічний. Він оснащений регульованими по довжині ручками, що значно розширює область його використання. Також телескопічна штанга може застосовуватися в одноважельному інструменті.

Сучкорізи на такій довгій ручці можуть діставати до найвищих гілок, а в разі необхідності, зменшивши довжину штанги, можна працювати на невеликій висоті. Ціна на садовий інструмент залежить від виробника і визначається популярністю торгової марки.