Все для саду 

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Для чого використовується садовий інвентар

Садовий інструмент – обов’язковий атрибут при роботі у городі чи в саду. Використання допоміжного інвентарю значно полегшує виконання роботи, покращує її якість і продуктивність, пришвидшує темп. Сьогодні існує безліч інструментів різного призначення, серед яких напевне знайдеться необхідний варіант.

Будь-які садові інструменти можна умовно поділити на дві категорії: ручні та механізовані. До ручних відносяться лопати, пили, вила, граблі, ножиці, тощо. Такий інвентар класифікується на великий та малий. До механізованих інструментів відносяться тримери, газонокосарки, культиватори та подібні пристрої.

Правильно підібраний садовий інвентар дозволяє доглядати за ґрунтом та паростками, формувати та проріджувати крони чи кущі, підстригати гілки, позбавляться бур’яну, доглядати газон, підрізати товсті трав’янисті стебла, виконувати безліч інших задач, у залежності від призначення.

Садові інструменти: види та особливості

Необхідний у господарстві інвентар можна поділити на кілька категорій, враховуючи специфіку використання.

  • Садові інструменти. Сікатори використовуються для обрізання гілок та паростків, сучкорізи – для зрізу більш товстих гілок на значній висоті, а садові ножиці незамінні для зрізу молодих паростків чи квітів. Кущорізи відрізняються конструкцію та мають прямі чи хвилясті леза. Для товстих гілок використовується ножівка, а для догляду за газоном – газонокосарки та тримери.

  • Інвентар для земляних робіт. Найпоширеніший інструмент – лопата, що може бути совковою, штиковою чи ковшовою, у залежності від типу та щільності ґрунту. Граблі бувають жорсткими чи гнучкими, для обробки землі чи прибирання, відповідно. Вили зазвичай використовуються для переміщення об’ємних мас, перекопки та аерації. Плоскорізи, сапи та мотики незамінні для розпушення, формування борозни, видалення бур’яну. Також активно використовуються совки, аератори, тощо.

  • Інструменти для поливу та обприскування. Це лійки, шланги, ручні та автоматичні системи різної потужності для різних обсягів робіт. Обприскувачі використовуються для зволоження та підживлення.

  • Допоміжний інвентар. Сюди відносяться різноманітні відра, драбини, щітки, захисні рукавиці, пензлі, вози та інші корисні дрібниці, задача яких – полегшення проведення садових робіт.

Як вибрати та купити садовий інструмент?

При виборі садових інструментів необхідно чітко спланувати, який саме інвентар буде необхідним за актуальних умов. На це впливає очікуваний обсяг робіт, специфіка ґрунту та ділянки, особливості культур та рослин, що пророщуються.

Краще одразу обирати професійні інструменти із якісних матеріалів, адже вони більш надійні та довговічні. Також важливо заздалегідь організувати місце для зберігання інвентарю, уникаючи зайвої вологи, температурних коливань, прямого сонячного проміння та інших деструктивних чинників.

Купити садовий інвентар, інструменти та все для саду можна у нашому інтернет-магазині «Город Сад». Ми пропонуємо лише якісну продукцію по вигідним цінам, що зможуть самостійно оцінити всі економні господарі.