Гербіциди вибіркової дії 

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
 • 20 грн

  Післясходовий гербіцид для контролю бур’янів у посівах зернових колосових культур. 5 г на 20 соток

  20 грн
 • 35 грн

  Високоефективний післясходовий гербіцид для контролю комплексу багаторічних та однорічних злакових і однорічних двосім’ядольних бур’янів у посівах кукурудзи, томатів та картоплі.

  35 грн
 • 55 грн

  Системний післясходовий гербіцид для знищення пере­важної більшості дво­дольних широколистих бур’янів у посівах зер­нових колосових та ку­курудзи

  55 грн
 • 55 грн

  Ефективний контроль бур’янів, слабочутливих до сульфонілсечовинних гербіцидів (лободи білої, маку, пасльону чорного та ін.)Два різні механізми дії запобігають виникненню резистентностіШвидке проникнення та швидка дія на бур’яниНе має обмежень для наступних культур у сівозміні

  55 грн
 • 75 грн

  Гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами у посівах картоплі, овочевих і кормових культур.

  75 грн
 • 130 грн

  Ґрунтовий гербіцид для захисту від однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів в посадках картоплі, розсадних томатів, тютюну, капусти та посівів кавунів.

  130 грн
 • 160 грн

  Гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами у посівах картоплі, овочевих і кормових культур.

  160 грн
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Що таке селективні гербіциди?

Ще відносно недавно видалення з ділянки бур’яну було складною та довгою роботою, адже виконувати її доводилося вручну. Сьогодні існує безліч технологій та препаратів, що дозволяють значно спростити процес та покращити його ефективність. Серед них – селективні гербіциди, які відрізняються від суцільних вибірковістю дії.

Гербіциди вибіркової дії були відкриті лише у двадцятому сторіччі. Саме вони дали змогу значно скоротити витрати ресурсів та часу за рахунок відмови від нехімічних способів контролю небажаної рослинності. Механізм дії препаратів передбачає, що вони прицільно знищують бур’яни, не завдаючи шкоди ґрунту та культурам.

Специфіка хімічного контролю базується на тому, щоби збиток для рослин, які культивуються, був мінімальним або відсутнім. Саме тому в асортимент сучасних гербіцидів входять різні речовини, що відрізняються складом, принципом дії, технологією використання.

Гербіциди вибіркової дії та їх особливості

Існує кілька видів гербіцидів, ураховуючи їх тип вибірковості:

 • Біохімічні. Їх склад базується на здатності вирощуваних рослин розкладати речовину до нетоксичних сполук. Доза препарату, достатня для знищення бур’яну, повністю нейтралізується культурами, за рахунок чого не шкодить їх розвитку.

 • Топографічні. Препарати вносяться у верхній шар ґрунту, не досягаючи кореневої системи культурних рослин, але знищуючи бур’яни.

 • Морфологічні. При їх виготовлені враховується різниця зовнішнього вигляду, структури та поверхні рослин. Деякі культури завдяки цьому здатні самостійно захистити себе від проникнення токсичних сполук.

Активні речовини, які містяться у складі гербіцидів, проникають у структуру рослини-шкідника. Зазвичай після цього бур’ян починає активніше рости, але вже згодом відмирає. Відсутність ефективного контролю кількості рослин-шкідників призводить до втрати значної частини врожаю. До того ж вони можуть бути причиною виникнення хвороб та однією з причин формування сприятливого середовища для розвитку небезпечних бактерій та мікроорганізмів.

Як вибрати та купити гербіциди?

При виборі селективних гербіцидів необхідно врахувати їх призначення, індивідуальні особливості місцевості, специфіку культури, яка пророщується, та інші нюанси. Найбільш популярні препарати представлені у вигляді порошків та гранул. Вони добре поєднуються із добривами, одночасно насичуючи ґрунт корисними речовинами.

Рідкі гербіциди – найшвидший спосіб позбавитися рослин-шкідників. До рідких сумішей також можуть додаватися добрива. Такі препарати підходять для обробки всієї ділянки та для локального вирішення проблеми. Для місцевого використання підходять гербіциди у вигляді аерозолів чи олівців для обробки окремих рослин та листя. При використанні гербіцидів краще уникати сильного вітру, проливного дощу, підвищеної сухості ґрунту.  

У нашому інтернет-магазині «Город Сад» можна купити гербіциди різного виду та призначення. Вся продукція – виключно якісна, перевірена, надійна та максимально безпечна. Ми пропонуємо її на вигідних умовах, що обов’язково зможуть оцінити економні господарі.