Агроволокно 

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів

Що таке агро волокно та як воно використовується?

Для створення врожайної розсади необхідно забезпечити оптимальний клімат. Сюди відноситься температура, вологість, циркуляція повітря, стан ґрунту, тощо. Також важливо забезпечити захист від комах і шкідників, від морозів та опадів, від надмірної чи недостатньої кількості сонячного світла. Для цього необхідні різноманітні допоміжні матеріали.

Активне використання агро волокна розпочалося більше п’ятнадцяти років тому. Це унікальний за своїми властивостями матеріал, що представляє собою гідну альтернативу поліетилену. Він виробляється на основі екологічно безпечного полімеру із тонкою структурою та нагадує полотно тканини.

Агроволокно поєднує у собі ряд особливостей. Воно пропускає сонячне проміння, але захищає від ультрафіолету. Також воно пропускає необхідну для здорового мікроклімату кількість вологи та підтримує стабільний стан ґрунту. Купити агроволокно можна для овочів, плодових дерев, квітів, інших рослин.

Агроволокно: ціна, види та особливості

Специфіка використання агроволокна, ціна якого залежить від конкретного різновиду, визначається маркою, структурою, кольором та товщиною. Розрізнять кілька основних видів матеріалу:

  • Біле агроволокно низької щільності. Легке, однорідне, стійке до ультрафіолету полотно, яке використовується у якості покривного матеріалу після висадки розсади.

  • Біле агроволокно середньої щільності. Використовується для захисту рослин від сонця, морозів, вітру, граду, інших несприятливих атмосферних умов. Матеріал не боїться шкідників та птахів, витримує навантаження та захищає від перегрівання.

  • Біле агроволокно високої щільності. Його особливість – максимальна міцність та непримхливість. Матеріал захищає будь-які рослини від зовнішніх впливів і зазвичай використовується на каркасних теплицях чи для захисту кущів та дерев узимку.

  • Чорне агроволокно. Легке та однорідне чорне полотно використовується для мульчування, не заважаючи поливу та використанню рідких добрив. Матеріал поглинає значну кількість тепла, прогріваючи ґрунт, але не пропускаючи необхідну для розвитку бур’янів кількість світла.

Кожен різновид орієнтований на виконання різних задач, тож всі вони залишаються актуальними та затребуваними.

Як вибрати та купити агроволокно?

Значною популярністю користується саме можливість купити агроволокно чорне. Для використання воно вкладається на землю, після чого на поверхні робляться хрестові розрізи для висадки розсади. Готова конструкція поливається і збагачується добривами. Важливо зафіксувати полотно по краям, щоб його не зносило вітром.

Для того, щоб купити агроволокно, необхідно визначитися з його призначенням: для укриття від заморозків чи від шкідників та бур’яну. Якість захисту залежить від щільності полотна. Кожна марка розрахована на певні умови та температури. Для зручності ширина полотна може варіюватися.

У нашому інтернет-магазині «Город Сад» можна купити агроволокно високої якості по доступним цінам. Кожен власник саду чи городу зможе самостійно оцінити практичність та зручність сучасного, технологічного матеріалу.