Насіння квітів 

Переваги та особливості власної розсади із насіння квітів

Власний квітник на ділянці чи навіть на підвіконні – мрія багатьох господарів. Живі квіти завжди гарні, приємно пахнуть, дарують чудовий настрій та святкову атмосферу. Але для створення власного саду доведеться докласти зусилля та витратити час. Також необхідно заздалегідь купити насіння квітів, визначивши бажані сорти та різновиди.

При наявності минулорічних запасів необхідно провести уважну ревізію, вивчити терміни та умови зберігання. Зручніше одразу розподілити сорти по строкам посіву, щоб згодом не втратити момент. Саме розпланований графік допоможе своєчасно провести все роботи взимку та навесні.

Недостатньо просто кинути насіння квітів у землю. Різні сорти потребують певних умов, без дотримання яких паростки можуть не зійти зовсім. Умови проведення робот відрізняються для відкритого ґрунту, теплиць, горщиків та ящиків.

Технологія пророщення насіння квітів

До пророщення насіння квітів необхідно підготуватися. Існує кілька хитрощів, які допоможуть зорієнтуватися новачкам та досвідченим шанувальникам живих квітів.

  • При висаджуванні насіння в горщики чи ящики необхідно забезпечити наявність дренажного отвору;

  • Ґрунт ретельно поливається водою за день до засіву;

  • Зручніше використовувати компост з додатками торфу та піску;

  • Важливо, щоб ґрунт був легким та пухким;

  • Зазвичай насіння квітів з каталогу має первинний запас необхідних поживних речовин;

  • Насіння розподіляється по поверхні або висаджується рядками у попередньо створені борозни;

  • Крупне насіння засипається тонким шаром землі, а мілке – змішується з піском для зручності.

Для розвитку розсади важливо забезпечити належний рівень вологи, температуру, доступ кисню. Поступово насіння збільшується у розмірі, а під впливом природних біохімічних реакцій – проростає. Строк появи перших паростків залежить від сорту і може коливатися від кількох днів до кількох тижнів.

Свої особливості має пророщення багаторічних культур, які не квітнуть упродовж першого року. Вони не потребують раннього посіву, а при пророщені бажано зберегти якомога більше паростків.  

Як вибрати та купити насіння квітів?

Сучасним квітникарям не знадобиться витрачати час на створення власних запасів чи довгий пошук необхідних сортів. Придбати насіння квітів поштою чи будь-яким зручним способом можна легко, швидко і вигідно, але спершу доведеться обрати необхідні культури.

Важливий критерій – схожість насіння, яка залежить від різновиду, кліматичних особливостей регіону, стану ґрунту, наявності хвороботворних та патогенних мікроорганізмів, тощо. Герметичні пакети допоможуть дотримуватися умов зберігання.

Насіння квітів відрізняється за розмірами, фактурою та іншими характеристиками. Уразливий зародок вкритий захисною природною оболонкою, структура якої залежить від способу розповсюдження та особливостей розвитку культури. Це легко помітити, роздивившись насіння під збільшувальним склом.

Тепер кожен може придбати насіння квітів в інтернет-магазині «Город Сад». Представлена продукція вирізняється якістю, повною відповідністю заявленим характеристикам, вигідною вартістю. Досвідчені квітникарі та новачки легко відшукають рішення собі до смаку.