Різні однорічні квіти 

на сторінку
Показані 1 - 20 із 41 пунктів
Показані 1 - 20 із 41 пунктів

Переваги та особливості насіння однорічних квітів

До однорічних квіткових культур відносяться рослини, які квітнуть в перший рік після посіву, але не всі вони добре переносять зиму. Насіння однорічних квітів висівають кожного року. Це не тільки спеціальні сорти, а й багаторічні рослини, не пристосовані до певних кліматичних умов регіону.

Однорічні квіти зазвичай невибагливі у догляді, а різноманіття сортів дозволяє спробувати одразу різні варіанти, щоби поступово визначитися з власними смаками та вподобаннями. Також однорічні культури – чудовий спосіб постійно оновлювати зовнішній вигляд саду чи квітнику.

Насіння однорічних квітів можна проростити навіть на новій ділянці з необробленим ґрунтом, коли багаторічні культури більш примхливі до зовнішніх умов. Одразу спланувати квітник на недоторканій території доволі важко, адже у процесі пророщення розсади можуть з’явитися додаткові труднощі. Саме однорічні культури – вірний помічник у вирішенні такої задачі.

Як пророщувати насіння однорічних квітів?

Зазвичай насіння однорічних квітів висаджують заздалегідь. Ранні посіви дають швидке цвітіння та багату розсаду. Деякі з них висаджуються у горщики чи ящики, а інші – безпосередньо у ґрунт.

Існує кілька рекомендацій, дотримання яких допоможе отримати гарну, акуратну та здорову розсаду:

  • Ґрунт для квітів краще заготовляти ще восени;

  • Земля має бути пухкою, насиченою поживними речовинами, змішаною з піском;

  • Додатково можна придбати готову ґрунтову суміш;

  • Насіння однорічних квітів часто обробляють стимуляторами для пришвидшення проростання та покращення життєздатності;

  • Насіння висівається рівномірно, дотримуючись умов, глибини та щільності, необхідних для певного сорту;

  • При сильному заглиблені паростки не зможуть зійти, а при мілкому – не створять міцну кореневу систему;

  • Дрібне насіння змішуються з піском для рівномірного покриття поверхні;

  • Крупне насіння вкривається тонким шаром землі;

  • Різні сорти краще висівати окремо, адже всі культури мають свої особливості, строки та потреби.

Догляд за розсадою – це своєчасний полив, розпушення, видалення бур’яну та шкідників. Важливо забезпечити необхідну кількість світла та кисню. При висадці паростків з ящиків чи горщиків у ґрунт необхідно потурбуватися про поступове звикання рослин до вуличних температурних умов.

Вибір насіння однорічних квітів

Основний критерій вибору насіння – характеристики обраного сорту. Це необхідні умови, схожість, строки проростання, оптимальній режим температури, вологості та світла. Всі основні особливості вказуються виробниками, тож розібратися з ними може навіть новачок.

Важливо, щоби насіння було герметично запаковане, не прострочене та зберігалося у правильних умовах. Серед різноманіття асортименту можна знайти варіанти для вуличних клумб чи домашньої розсади. Такі квіти яскраві, барвисті, невеликі за розміром і відрізняються терміном цвітіння.

Вирощення однорічних квітів, насіння яких можна придбати у нашому інтернет-магазині «Город Сад» – найпростіший спосіб створити справжній сад, який подарує безліч позитивних емоцій завдяки своїй привабливості, пахощам та особливій атмосфері, яку він створює.