Багаторічні квіти 

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів

Особливості насіння багаторічних квітів

Серед особливостей багаторічних рослин – їх термін життя, відсутність потреби у пересаджуванні, довговічність. Вже багато років вони успішно пророщуються в домашніх умовах, у ящиках та вазонах, у теплицях та на відкритому ґрунті. Повноцінний догляд передбачає підтримку родючості землі, дотримання певних агротехнічних хитрощів та своєчасний полив.

Насіння багаторічних квітів купують для створення власного саду і для вирощення квітів для букетів. Такі квіти вирощуються у промислових масштабах чи на дачних ділянках. Пророщена розсада – це не тільки джерело позитивних емоцій і гарного настрою, а й задоволення, отримане від створення краси власними руками.

Як висаджувати насіння багаторічних квітів?

Багаторічна розсада потребує нескладного догляду, але вимагає ретельної підготовки. Існує декілька хитрощів, які допоможуть легко досягти бажаного результату:

  • Час посіву. Це залежить від сорту культури. Деякі рослини необхідно висаджувати ще взимку, коли інші легко чекають достатньої кількості тепла та світла. Для покращення стану зимової розсади використовуються спеціальні лампи, які штучно подовжують світловий день.

  • Профілактика хвороб. Існують спеціальні суміші для покращення життєздатності рослин. Також не можна використовувати брудний ґрунт чи залишки компосту від минулорічної розсади.

  • Підготовка ємності. У горщиків та ящиків обов’язково мають бути дренажні отвори. До ґрунту додаються необхідні поживні домішки, торф і пісок. Можна заздалегідь придбати готову суміш.

  • Вивчення інформації. На пакеті з насінням багаторічних квітів зазначаються всі умови пророщення. Новачкам краще уникати рослин зі специфічними вимогами.

  • Догляд. До появи паростків посіви потребують постійного провітрювання, стабільного теплового режиму та вологості. Для зручності використовуються скло чи плівка.

  • Пересадка. Деякі культури погано переносять пересадку. Для цього існують спеціальні торф’яні горщики, з яких не потрібно доставати рослину. Інший варіант – висадка насіння одразу в ґрунт.

Догляд за паростками також відрізняється для різних сортів. Необхідно слідкувати за ростом та розвитком, своєчасно насичувати розсаду вологою та корисними домішками, проводити пікіровку.

Вибір насіння багаторічних квітів

При виборі насіння багаторічних квітів необхідно враховувати потреби і особливості конкретної культури. Різні сорти пристосовані до сухого чи вологого, кислого чи нейтрального, легкого чи важкого глинистого ґрунту. Деякі з них потребують більше світла, а інші – краще проростають у тіні. Секрет створення розкішного і привабливого квітнику – саме правильне планування і вибір культур.

Основні характеристики рослини, термін придатності насіння та умови зберігання завжди зазначені на упаковці. При виборі враховується місце створення розсади, кліматичні особливості, наявність часу для догляду та інші індивідуальні нюансі. Важливо в першу чергу забезпечити якість, а не кількість, адже тільки так можна отримати привабливий, здоровий, охайний квітник.

У нашому інтернет-магазині «Город Сад» можна придбати якісне насіння багаторічних квітів, доступна вартість якого приємно здивує економних господарів.