Увага! Запрошуємо в наш оптовий інтернет магазин GARDEN-LINE                    

GARDEN-LINE.COM.UA

garden-line.com.ua

Увага! В даному розділі Ви можете ознайомитися з оптовими цінами на насіння. Щоб зробити гуртове замовлення насіння ТМ Велес, завантажте Бланк замовлення, заповніть його і відправте нам на horodsad@gmail.com Або зателефонуйте 

+38 068 917 00 45 (Київстар)
+38 099 536 99 13 (МТС)

Насіння овочів та квітів оптом ТМ "ВЕЛЕС" 

Пропонуємо якісне та перевірене часом насіння овочів та квітів ТМ Велес. Ми пропонуємо найширший асортимент овочевих та квіткових культур: від перевірених сортів української селекції до передових досягнень селекціонерів Польщі, Голландії, Німеччини, Італії, Франції, Китаю та ін. В асортименті насіння немає вигаданих та неіснуючих сортів. Вага і сорт продукції в пакетах відповідає заявленому на пакеті. Асортимент нашої продукції постійно зростає, ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і прагнемо задовольнити всіх наших клієнтів, незважаючи на невисокий попит на деякі культури. При високій якості насіння, широкому асортименті, барвистій поліграфії ТМ «Велес», ми ведемо конкурентну цінову політику: пропонуємо помірні ціни, робимо вигідні оптові пропозиції, надаємо пристойні знижки.

Мінімальне замовлення від 1000 грн, кратність європакетів 20 шт, максі пакетів 10шт.

Відправляємо насіння по всій Україні Новою поштою, Інтайм, Автолюкс, Делівері та Укрпоштою.

Бланк замовлення ТМ Велес

 Завантажити Бланк замовлення

Голландське насіння компаній: Nunhems, Syngenta, Bejo, Seminis та чеське насіння Компанії Semo

Кратність пачок 10шт

Завантажити Бланк замовлення насіння Голландія 2017

Якісне насіння оптом по доступній ціні

Насіння – це чудова можливість відтворити культуру вищих рослин. За своєю структурою кожна насінина складається з запасу живлення та зародку, які є захищеними спеціальною оболонкою. Захисна оболонка називається тестом. Зазвичай запас живлення насінини міститься у дводольних та у ендоспермі. У більшості рослин насіння, яке може продовжити подальшу врожайність культури знаходиться в середині самого плоду.

Для того, щоб насінина проросла та дала життя новій рослині, варто обирати тільки якісне, заздалегідь підготовлене насіння. Знайти широкий вибір насіння Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині gorodsad.com.ua. Cаме в Інтернет магазині ГородСад Ви зможете знайти значний вибір насіння овочів від кращих польських, голландських та українських фірм-виробників. Завдяки залученню виробниками новітнього обладнання, насіння є високоякісним, екологічно безпечним та врожайним.

Можливість створити власну овочеву казку на городі або на дачі стає дедалі більш популярним рішенням серед українців. Саме морква тільки що зірвана з власної грядки є смачнішою, а домашні квіти більш ароматними. Крім естетичної привабливості, наявність городу біля маєтку є ще й економічно вигідним капіталовкладенням. Для того, щоб зробити запаси на зиму, власникам фазенд достатньо лише зібрати врожай.

Вирощування овочевих культур є досить популярним напрямком діяльності для сучасних виробників соків, консервації та, навіть, спецій. Завдяки якісному насінню провідні виробники отримують бажану врожайність та можуть вчасно імпортувати або експортувати свою продукцію.

Для того, щоб насіння вдало проростало та тішило своєю врожайністю, кожну насінину слід вірно засаджувати. Стандартне насіння не підлягає додатковим обробленням та підходить до засадження у підготовлений м’який грунт. Однак, прецизійне насіння перед засадженням вимагає спеціалізованого процесу оброблення. Зазвичай, обробленню підлягає насіння з жорсткою захисною плівкою. Прикладом такого насіння є окремі види бобових. Ще одним, вдалим вибором для засадження є пророщене насіння. Перевагою такого насіння є достатньо швидке проростання, без додаткового оброблення та особливих вимог щодо якості землі. Знайти широкий вибір насіння овочів або квітів Ви знайдете за допомогою зручного каталогу Інтернет магазину gorodsаd.com.

Інтернет магазин Город Сад пропонує якісне та сертифіковане насіння оптом для реалізації цікавих аграрних ідей або ж для розвитку власного бізнесу.


Категорії