Гербіцид Амінна сіль Збільшити для перегляду

Гербіцид Амінна сіль

Системний післясходовий гербіцид для знищення пере­важної більшості дво­дольних широколистих бур’янів у посівах зер­нових колосових та ку­курудзи

Детальніше

55 грн

  • 100 мл

Оптові знижки

КількістьЗнижкаВи заощаджуєте

Інформація Гербіцид Амінна сіль

Амінна сіль 100мл

Діюча речовина: 2,4-діхлофеноксіоцтова кислота у формі диметиламінної солі, 600 г/л

Механізм дії. Діюча речовина проникає в рослину через її надземну частину і активно розноситься по всіх органах; пригнічує процеси дихання та фотосинтезу і призводить до загибелі листків, стебел та частково кореневої системи бур’янів.

Характеристика та переваги:

  • Висока селективність щодо культурних рослин за умови дотримання регламенту застосування.
  • Вдале поєднання високої ефективності та невисокої ціни препарату для захисту 1 га посівної площі роблять його фаворитом протягом останніх десятиріч.
  • Сумісність із більшістю пестицидів та агрохімікатів робить його ідеальним партнером для бакових сумішей, проте в кожному окремому випадку слід перевіряти компоненти на сумісність.

Рекомендації щодо застосування. Препарат вноситься наземним обприску­ванням в період від фази кущіння до виходу в трубку для зернових колосових, а також в фазу 3–5 листків для кукурудзи. Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні під час активного росту бур’янів. Опти­мальна температура для обприскування +12…+20 °С. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3–4 м/с. Перші візуальні ознаки дії препарату спостерігаються на 2–5 день після внесення.

Регламент застосування препарату

Культура

Фаза розвитку культури

Шкідливий об’єкт

Норми витрати препарату, л/га

Пшениця озима

Уперіод від кущення до виходу в трубку

Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни

0,7–1,2

Кукурудза

3–5 листків

Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють на 1/2 об’єму водою, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Потім доливають водою до повного об’єму. Норма витрати робочої рідини становить 200–400 л/га.

Для ефективного знищення бур’янів, стійких до препаратів групи 2,4-Д амінної солі, в посівах сільськогосподарських культур слід застосовувати препарат АМІНКА® в баковій суміші з препаратами групи сульфонілсечовини (препарати ММ 600 ® та ГРІЗНИЙ ®). Під час приготування робочого розчину бакової суміші спочатку розчиняють препарати класу сульфонілсечовини, а після їх повного розчинення додають препарат АМІНКА®.

"
8 інших товарів в цій категорії:
Гербіциди вибіркової дії